Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 7 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Sunlight V 66 -mallin matkailuauto tarjoaa mukavan vaihtoehdon kesän seikkailuihin. Tämä vähän ajettu ajoneuvo on varustettu Citroen 2,0 BlueHDI 130 -moottorilla, joka yhdistää dieselkäyttöisen ajamisen vähäpäästöisyyteen. Erillisvuoteet tuovat lisämukavuutta matkustamiseen, ja tilava sisätila tekee matkailusta miellyttävää. Valkoinen ulkoväri heijastaa auringonvaloa, mikä auttaa pitämään sisätilat viileinä kesäkuumalla. Jos tämä Sunlight V 66 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | JLP-886 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 20.6.2024 |
| Ajomäärä | 45000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | V 66 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Lauri Lukkari
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- NÄPPÄRÄ SUNLIGHT KOHTUU KILSOILLA JA ERILLISVUOTEILLA!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Ajettu vain 45tkm!
- 2.omistajalta
- Suomeen uutena myyty
- Huoltokirja / huoltohistoria (jakohihna vaihdettu!)
- Trumatic ilmakiertolämmitys
- Pöytäryhmä edessä ja kääntyvät Pilot kapteeninpenkit ohjaamossa
- Sivukeittiö keskellä oikealla
- Pesuallas
- Kaasuliesi
- Näppärä jääkaappi pakastinlokerolla
- Yhdistetty kasetti WC ja suihku keskellä vasemmalla
- Erillisvuoteet takana
- Iso takatalli
- Sähkörappu
- Markiisi
- Ilmastointi ohjaamossa
- Vakionopeudensäädin
- Nukkumapaikat: 2:lle
- Rekisteröity: 4:lle
- Pituus: 665 cm
- Leveys: 214 cm
- Korkeus: 272 cm
- Omamassa: noin 3000 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Puoli-integroitu
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.7.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 9.7.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1997 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3000 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy